Sipariş ve Teslimat

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu Mng Kargo veya Sürat Kargo firması ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Sipariş tutarı 75.00 TL ve üzeri durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacak , belirtilen limit altındaki siparişlerinizde ise kargo ücreti alınacaktır.

ÜCRETLER
Kargo Ücreti : 8,00 TL

Önemli Bilgiler
Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Ürünü teslim aldığınıza dair teslim tutanağını imzaladıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından dolayı lütfen ürünü teslim aldığınız sırada kontrol edin.Teslim sırasında ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

Hasar Tespit Tutanağı tutulmamış ve teslim alınmış ürünlerin kutusu/ambalajı veya ürünün kendisi açılmış,hasar görmüş,yıpranmış,deforme olmuş vb. ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle siparis@semtkahvesi.com adresimiz ya da 0232 446 07 22 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

Temin süresi; vermiş olduğunuz siparişlerin tedarik edilip kargoya verilmesine kadar geçen süredir. Kargoya verildikten sonra ki süre temin süresi içerisinde değildir.

Her gün saat 13:00’a kadar verdiğiniz siparişler; aynı iş günü içerisinde, siparişinii oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir. (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)Haftasonu ve Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0232 446 07 22 numaralı telefon ya da siparis@semtkahvesi.com adresinden bize ulaşabilirsiniz!